Sıkça Sorulan Sorular

KAMPANYA HANGİ TARİHLER ARASINDA GEÇERLİ?

Bu kampanya, 01.03.2022 (00:01)-15.06.2022 (23:59) tarihleri arasında gerçekleşmektedir.

Expanscience Laboratuvarları İlaç Sanayi Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.’ye ait promosyonlu Mustela markalı (Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50+(40ml) ürünü şifresi için 1 çekiliş hakkı, Mustela Very High Protection Sun Stick SPF50+ (9ml) ve Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50+(100ml) ürünü şifresi için 2 çekiliş hakkı, Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50+(200ml) ürünü şifresi için 3 çekiliş hakkı) ürünleri kampanyaya dahil olan ürünlerdir.

Çekilişte 3 kişiye 3 gün 2 gece 4 Kişilik(2 Yetişkin ve 2 12 Yaş Altı Çocuk) Paris Disneyland Tatili ikramiyesi(piyasa fiyatı:65.000 TL), 5 kişiye 3 gün 2 gece 4 Kişilik(2 Yetişkin ve 2 12 Yaş Altı Çocuk) Antalya The Land of Legends Otel Tatili ikramiyesi(piyasa fiyatı:24.700 TL)(Seyahat içerikleri www.mustelafirsat.com’da) ve 20 kişiye Apple iPad 10 64GB Wifi (piyasa fiyatı: 4.799,00 TL) verilecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından promosyonlu Mustela markalı ürünlerden (Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50+(40ml) ürünü şifresi için 1 çekiliş hakkı, Mustela Very High Protection Sun Stick SPF50+ (9ml) ve Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50+(100ml) ürünü şifresi için 2 çekiliş hakkı, Mustela Very High Protection Sun Lotion SPF50+(200ml) ürünü şifresi için 3 çekiliş hakkı) alışveriş yapıldığında ürün ambalajı üzerindeki etiketin altında yer alan katılım şifresini ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte www.mustelafirsat.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenlere çekiliş hakkı verilecektir.
Katılımlarda şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğunda olacaktır.

Şifre promosyonlu ürün ambalajları üzerindeki etiketin altında yer almaktadır.

Küçük veya büyük harf kullanımı katılımı etkilemez.

Katılımcıların, ikramiyelerini alabilmeleri için okunabilir şifreli ürün ambalajlarını kampanya süresince saklamaları gerekmektedir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunlu değildir.

İnternet sitesinde yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak kampanyaya doğru ve ücretsiz olarak katılım yapabilirsiniz.

Hatalı veya kullanılmış şifre girmiş olabilirsiniz. Lütfen gönderdiğiniz şifreyi kontrol ediniz.

Hayır, internet sitesi üzerinden yapılan katılımlarda herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Kampanya kuralları ve güvenliği gereği, kampanyaya katılım sırasında verdiğiniz bilgilerde sonradan değişiklik yapılamamaktadır.

Aynı adresten istediğiniz kadar başvuru yapabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Ancak 1 kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

18 yaşından küçükler ile Expanscience Laboratuvarları İlaç Sanayi Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

0850 800 8585 numaralı ücretsiz tüketici çağrı merkezimizi arayarak promosyonlu ürün bulamadığınız semti bildirebilirsiniz. Çevrenizdeki diğer noktalarda ürünleri aramaya devam edebilirsiniz.

Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (“MPİ”) 29.12.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-13910 sayılı izni ile yasal ve mevzuata uygun olarak düzenlenmektedir.

Çekiliş 24.06.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Sütlüce Mah. Bayrak Sokak No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 29.06.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde ve www.mustelafirsat.comwww.mustelafirsat.com web sitesinde duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Çekiliş sonucunda ikramiye kazanılması durumunda, kazanılan ikramiyenin ÖTV ve KDV dışında kalan tüm vergi ve harcamaları (veraset ve intikal vergisi ve seyahat ikramiyeleri ile ilgili diğer yasal masraflar) talihliye aittir. Söz konusu işlemlerle ilgili tutar, çekiliş sonrasında belirlenebilmekte ve talihliler ile paylaşılmaktadır.

Hayır, kazanılan ikramiye başkasına devredilemez ve nakde çevrilemez.

Gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir ve bu süreler içinde kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nin Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Seyahat ikramiyelerini talihliden başkası kullanamaz. Apple iPad ikramiyesi talihlinin kendisine veya yasal vekiline teslim edilebilir.

Türkiye sınırları içerisinde bir ikamet adresi verebilirseniz kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

Türkiye sınırları içerisinde bir ikamet adresi verebilirseniz kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi 0850 800 8585 numaralı ücretsiz çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.